Domy opieki „Rezydencja Seniora” z województwa pomorskiego


Nasze ośrodki nie są zwykłymi domami seniora z województwa pomorskiego. Wraz z podopiecznymi tworzymy jedną wielką rodzinę, otwartą na nowych członków. Każdego z naszych pensjonariuszy traktujemy indywidualnie. Mieścimy się w Dąbrówce Wielkiej i w Starej Maszynie k. Sierakowic, urokliwych wsiach niedaleko Trójmiasta i Lęborka. Na gości czekają stylowo urządzone pokoje i wyjątkowa kadra, składająca się z profesjonalistów, którzy czerpią satysfakcję z możliwości pomagania osobom starszym.

W prowadzonym przez nas domu seniora mieszkają podopieczni zarówno z województwa pomorskiego, jak i innych zakątków kraju. Uważamy, że każdy nich daje nam kredyt zaufania, więc zależy nam, by zapewnić podopiecznym możliwie jak najlepsze warunki życia. W praktyce oznacza to, że dbamy nie tylko o ich ciała, ale i o dusze. Gościom oferujemy smaczną, zdrową kuchni i możliwość mieszkania w przytulnych pokojach. Zapewniamy m.in. udział w rehabilitacjach grupowej i indywidualnej, opiekę psychologiczną i działania aktywizacyjne.

Województwo pomorskie w ponad 35% procentach porastają lasy, które również otaczają nasz dom seniora. To sprawia, że pobyt w placówce jest przyjemnością i może przypominać nawet wczasy agroturystyczne.


Profesjonalna opieka w miłej, rodzinnej atmosferze.

Jesteśmy profesjonalnym domem opieki położonym w przepięknej i malowniczej okolicy z dala od codziennego zgiełku. Dookoła piękny teren przy lesie i nie dalekim sąsiedztwie dwóch jeziorek.

Poznaj Naszą ofertę

To, co sprawia że jesteśmy najlepsi