Opinie

W opiekę nad podopiecznymi wkładamy nie tylko całą naszą wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie. Wkładamy w nią przede wszystkim serce. Dlatego jest nam niezmiernie miło, gdy czytamy takie słowa, jak te poniżej.

Strona główna » Opinie
To co piszę powstało po wpływem chwili – kilka dni temu umarł mój brat Tadeusz, umarł spokojnie, bez cierpień, otoczony życzliwymi ludźmi i opieką jaką zapewniała mu od paru lat Rezydencja Seniora w Dąbrówce Wielkiej koło Lęborka. Rezydencja Seniora położona w pięknym leśnym parku, zdala od zgiełku, blisko Lęborka z jego szpitalem, to bardzo dobre miejsce dla ludzi wymagających całodobowej opieki. Kierownictwo i personel to ludzie z wysokim poziomem empatii i życzliwości, a więc tymi cechami które są konieczne w takiej pracy. Mając to wszystko w pamięci raz jeszcze dziękuję za to, że mój brat, ostatnie swoje lata przeżył we względnym komforcie i spokoju, zadbany, nakarmiony, umyty i ogolony, mając możliwość kontaktu z fajnymi psami, które są w tym ośrodku i które są przyjazne wobec wszystkich ludzi.
Chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim za kilkuletnia opiekę nad moim tatą. Rezydencja Seniora w pełni zasługuje na nazwę, nie tylko ze względu na malownicze położenie, ale wspaniałą opiekę, którą sprawuje personel. Pełen profesjonalizm, okazywanie ciepła, życzliwość i zrozumienie. Właściciele bardzo mili, chętni do współpracy. Polecam tą placówkę i jeszcze raz bardzo dziękuję.
Dom seniora
Składamy gorące podziękowania Państwu i Personelowi Waszego Domu Seniora za pomoc, troskliwą opiekę, ogromne sercem wyrozumiałość, olbrzymią cierpliwość i ciepło oraz miłość okazaną Andrzejowi.
Niech pogoda ducha nigdy Państwa nie opuszcza, a praca przynosi saatysfakcję i poczucie spełnienia.
Serdecznie dziękujemy za Państwa opiekę, troskę i wsparcie, jakie okazaliście naszej Mamie podczas jej pobytu w Państwa Rezydencji Seniora w Starej Maszynie. Od samego początku zauważyliśmy, że personel to nie tylko wykwalifikowani specjaliści, ale także życzliwi, oddani opiekunowie.
Szczególnie chcemy podziękować każdemu z opiekunów, którzy nie tylko spełniali fizyczne potrzeby naszej Mamy , ale również zapewniał jej wsparcie emocjonalne i ludzką bliskość. Dbał o jej zdrowie i dobre samopoczucie, nierzadko poświęcając swój prywatny czas.
Doceniamy również Państwa gotowość do współpracy z naszą rodziną i zaangażowanie w rozwiązywanie wszelkich problemów, które pojawiały się w czasie pobytu naszej Mamy. Państwa empatyczne podejście i odbywane z nami rozmowy pomagały nam zawsze czuć się zaangażowanymi w opiekę nad naszą Mamą. Przekonaliśmy się jak Państwa praca jest niezwykle potrzebna, ważna i wartościowa, ponieważ sprawujecie nie tylko rzetelną opiekę, ale także jesteście oddani i serdeczni dla swoim podopiecznym.
Jeszcze raz, z całego serca dziękujemy za Państwa nieocenioną pomoc, wsparcie i opiekę.
Pragnę pogratulować Panu za Panią manager. Pani Sylwia jest bardzo ciepłą osobą. Przejawia empatia, wyrozumiałość, cierpliwość. W sytuacjach problemowych podchodzi rozsądnie. Jej miła i serdeczna aparycja wpływa kojąco na inne osoby. Miło jest współpracować z taką osobą. Poza tym dziękuję razem z mamą, że udało sie tu mamę umieścić. Dziękuję za wszystko.
Córki i wnuki pragną złożyć serdeczne podziękowania kierownictwu pani Kasi, panu Michałowi, Sylwii i całemu personelowi Rezydencji Seniora w Starej Maszynie w Sierakowicach za fachową i robioną z miłością i z wyczuciem opiekę nad naszymi rodzicami. Sprawowanie opieki nad starszymi ludźmi nie należy do łatwych wyzwań. To czego potrafił dokonać zespół Domu Seniora dla naszych rodziców jest dowodem na to, że nie traktuje podopiecznych instrumentalnie, ale do każdego z nich znajduje indywidualny kontakt, tak jak do najbliższego członka rodziny. Opiekujący się seniorami zespół ma niesamowitą intuicję i autentycznie kocha tych seniorów. A rozmawiać z nimi językiem miłości to dawać im poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie, że traktują Dom Seniora jak swój własny dom, czują w nim ciepło rodzinne. Domowe posiłki, rehabilitacja, wspólne integracyjne zajęcia, opieka medyczna i psychologiczna oraz wspaniałe wyposażony i czyściutki obiekt wzmacniają jeszcze poczucie ciepła rodzinnego.
Ze względu na sytuację rodzinną byliśmy zmuszeni do poszukania domu opieki dla taty. Niestety w ostatnich czterech miesiącach swojego życia był on niesamodzielny, pampersowany i niechodzący. Nie mieliśmy wielkich oczekiwań. Z przykrością muszę stwierdzić, że dwa domy seniora, w których byliśmy wcześniej, odmówiły nam przyjęcia taty ze względu na ciężkie choroby. Strzałem w dziesiątkę była Rezydencja Seniora w Dąbrówce Wielkiej. Okazało się, że jest to idealne miejsce dla osób starszych i niesamodzielnych oraz niepełnosprawnych, które ze względu na swój wiek lub chorobę potrzebują pomocy w codziennych czynnościach. Ośrodek znajduje się w otoczeniu lasów. Zapewnia pokoje z łazienkami oraz przestronną jadalnię, która jest jednocześnie miejscem spotkań seniorów. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni, że menedżerka ośrodka, opiekunki i pielęgniarka są bardzo pomocne i przemiłe dla swoich podopiecznych i ich rodzin. Jeszcze raz dziękuję za empatię i ogromne zaangażowanie ze strony personelu w ostatnich chwilach życia mojego taty. Wraz z rodziną życzymy właścicielom Rezydencji Seniora dalszych sukcesów i gratulujemy dobrze dobranej kadry.
Jestem podopieczną domu Rezydencja Seniora,otoczono mnie tu znakomitą i profesjonalną opieką. Kierownictwo przemiłe spełnia każdą prośbę, panie opiekunki są empatyczne i cierpliwe jest tu domowa atmosfera czuję się tu bezpiecznie i pod każdym względem komfortowo. Przy mojej niepełnosprawności zatroszczono się o profesjonalną terapię fizjoterapeutyczną, opiekę lekarską i pielęgniarską. Właściciele organizują spotkania integracyjne i urodzinowe przy żywej gitarowej muzyce były nawet tańce. Pokój z łazienką jest przytulny i co drugi dzień sprzątany. Posiłki na miejscu sporządzane są smaczne i obfite. Dziękuję za tak miłą opiekę.
Serdeczne podziękowanie dla Właścicieli oraz całego personelu za fachową opiekę udzieloną mojej mamie.
Podczas mojego pobytu w Rezydencji Seniora otoczono mnie znakomitą opieką, dzięki której mogłem powrócić do zdrowia po ciężkiej chorobie. Na miejscu dostępna jest opieka lekarska, włącznie z konsultacjami psychologicznymi, tak istotnymi przy ciężkich, przewlekłych schorzeniach. Zapewniono mi profesjonalną, indywidualnie dopasowaną fizjoterapię na sali rehabilitacyjnej, z której mogłem także korzystać samodzielnie. Otoczenie domu sprzyja rekonwalescencji, albowiem panuje tam niczym niezakłócony spokój. Jestem wdzięczny za profesjonalizm i troskę osób tworzących Rezydencję Seniora w Dąbrówce Wielkiej.
Składam ogromne podziękowanie za pomoc przy opiec nad mamą lat 89. Dziękuje za opiekę, za serce, za empatię i za sspaniałą postawę wobec mamy, a także wobec rodziny córki. Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona, że mogłam Państwa poznać i cieszyć się razem z mamą spotkaniami i odwiedzinami. Życzę Państwu dalszych sukcesów i zadowolonych pacjentów.
Składam z głębi serca płynące podziękowania Kierownictwu i całemu personelowi "Rezydencji Seniora" w Dąbrówce Wielkiej za troskliwą opiekę i okazane serce naszej Ukochanej Mamie i Babci Jadzi.
Rodzinna atmosfera i fachowość tworzą w tym Domu opiekę jakiej nie bylibyśmy w stanie zapewnić naszej Mamie. Wiem jaka to jest trudna decyzja umieścić najbliższą nam osobę w domu opieki. Ale dzisiaj mam pewność, że była to najlepsza decyzja. Wyjątkowa troskliwość i serdeczność pracowników pozwoliła Mamusi przeżyć w spokoju i bliskości drugiego człowieka przeszło rok.
W Rezydencji czuła się i była bezpieczna, zadbana i spokojna. Zasnęła w Panu przeżywszy 99 lat.
Całemu personelowi życzę zdrowia, wytrwałości i pogody ducha oraz tego największego atrybutu szczęścia, jakie darecie innym - uśmiechu na twarzy.
Pragnę złożyć na ręce Pani Katarzyny Krajnik gorące i szczere podziękowania dla całego personelu Rezydencji Seniora za troskliwą opiekę, życzliwą postawę i miły uśmiech oraz za okazane ciepło i serce w opiece nad moją Mamusią Zofią.
Z usług Domu Seniora Dąbrówka Wielka korzystamy prawie dwa lata i chcemy z całego serca podziękować za troskliwą opiekę nad naszym tatą. Pokój z łazienką w którym przebywa, dostosowany jest do potrzeb ludzi starszych, niepełnosprawnych. Całlodobowa opieka oparta jest na empatii właścicieli jak ich pracowników. Zapewniona jest pomoc lekarza i pielęgniarki. Pensjonariusze są zadbani zarówno pod względem higieny jak i indywidualnych potrzeb żywieniowych. Wiemy, że Tata przebywa w warunkach niezbędnych do godnego życia. Właściciele organizują ponadto spotkania integracyjne, urodzinowe i świąteczne dbając o lepszy komfort psychiczny swych podopiecznych. Jesteśmy wdzieczne za możliwość korzystania z usług Domu Seniora w Dąbrówce Wielkiej.
Z całą odpowiedzialnością i świadomością mogę polecić Dom Seniora w Dąbrówce Wielkiej. Tata trafił do domu z zaawansowaną chorobą Parkinsona prosto ze szpitala po skomplikowanej operacji kręgosłupa w stanie leżącym. Dzięki profesjonalnej, pełnej poświęcenia współpracy kierownictwa i pracowników domu z rehabilitantami Tata po kilku miesiącach stanął na nogi. Przez cały okres pobytu w Domu Seniora Tata miał doskonałą opiekę, w miarę możliwości spełniane były wręcz najdrobniejsze zachcianki Taty. Dom jest pod dobrym nadzorem, bezpieczny. Przyjemnie, naprawdę ludzko. Sam obiekt położony jest w pięknych okolicznościach przyrody z dala od zgiełku i hałasu otoczony ogrodem. Dziękujemy Pani Kasi i Panu Michałowi oraz całemu personelowi za życzliwość i poświęcony czas, zrozumienie i podejście do Taty oraz za wszystko co dla nas zrobiliście. Dziękujemy. Niestety Tata zmarł w tym miesiącu do czego przyczyniła się choroba nowotworowa.
Gorąco poleca Rezydencję Seniora z Dąbrówki Wielkiej koło Lęborka, zarówno dla prawdziwych seniorów, jak i dla nieco młodszych a potrzebujących całodobowej, fachowej opieki pielęgniarskiej i medycznej. Tak się złożyło, że - po uprzednim pobycie w szpitalu - do Rezydencji trafił mój brat, wówczas leżący i nie poruszający się samodzielnie, wymagający opieki ortopedycznej, psychiatrycznej i pielęgniarskiej. Przebywał w Rezydencji ponad 8 miesięcy, teraz wrócił do swojego mieszkania w Gdańsku, jako osoba będąca w stanie samodzielnie żyć. Zarówno rehabilitacja fizjoterapeutyczna, jak i opieka lekarska przyniosły bardzo dobre rezultaty. To, co mogłem zauważyć w Rezydencji, związane było jednak nie tylko ze skutecznością samej terapii i fachowością opieki, ale w ogóle z atmosferą w niej panującą: kulturą dialogu, nastawienia na sugestie i prośby rodziny, wrażliwością na potrzeby pensjonariusza. Wszystko to możliwe było dzięki przemiłym Paniom salowym i pielęgniarkom i - przede wszystkim - empatycznym i budującym dobry klimat Osobom zarządzającym Domem! Z całego serca polecam.
Po wielu dniach ciężkiej choroby zmarł mój ukochany Tato. Wymagał stałej opieki, której niestety nie mogłam mu zapewnić. Z bólem serca musiałam oddać Go do domu opieki. Słyszałam wiele dobrych opinii na temat Rezydencji Seniora w Dąbrówce Wielkiej. Przyjechałam, obejrzałam i podjęłam decyzję o pozostawieniu Taty w tym miejscu. Ostatnie dni życia mego Taty upłynęły w poczuciu bezpieczeństwa, serdecznej troski i empatii. Bardzo dziękuję!!!
Serdecznie polecam Rezydencję Seniora w Dąbrówce Wielkiej k.Lęborka. To ciepłe miejsce, gdzie panuje prawdziwie rodzinna atmosfera. Moja Babcia cierpi na chorobę Alzheimera, nie poznaje nikogo, mimo to opiekunki, szczególnie Pani Katarzyna, nie wykazują zniecierpliwienia, są miłe i uśmiechnięte. Możemy odwiedzać Babcię od rana do wieczora, a nasza Babcia jest traktowana tutaj jak członek rodziny. Polecam.
Rezydencja Seniora to miejsce, które śmiało mogę nazwać drugim domem mojego 93 letniego Wuja, który od czterech miesięcy jest pod opieką Pani Kasi , Pana Michała i Personelu, którzy traktują Go jak członka rodziny i kompetentnie z uśmiechem łagodzą trudy tej jakże ciężkiej drugiej połowy życia. Od samego początku zetknąłem się z bezgraniczną serdecznością i cierpliwością która jest niezbędna przy opiece nad Seniorem, a stwierdzenie Wuja "mój nowy dom", który określa teraz swoje miejsce na ziemi mówi mi teraz wszystko. Jest czysto, bezpiecznie i pomoc w każdej nawet błahej sprawie widoczna na każdym kroku. Serdecznie dziękuję za opiekę nad Wujem i gorąco polecam Rezydencję Seniora Państwu, których przerastają codzienne obowiązki w opiece nad najbliższymi członkami rodziny.

Darmowa konsultacja

Przed podjęciem decyzji, czy poziom naszych usług i opieki odpowiadają temu czego szukasz, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Michał: tel. 736 254 708 rezydencja@domseniora.pomorskie.pl