Opinie

W opiekę nad podopiecznymi wkładamy nie tylko całą naszą wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie. Wkładamy w nią przede wszystkim serce. Dlatego jest nam niezmiernie miło, gdy czytamy takie słowa, jak te poniżej.

Strona główna » Opinie
Gorąco poleca Rezydencję Seniora z Dąbrówki Wielkiej koło Lęborka, zarówno dla prawdziwych seniorów, jak i dla nieco młodszych a potrzebujących całodobowej, fachowej opieki pielęgniarskiej i medycznej. Tak się złożyło, że - po uprzednim pobycie w szpitalu - do Rezydencji trafił mój brat, wówczas leżący i nie poruszający się samodzielnie, wymagający opieki ortopedycznej, psychiatrycznej i pielęgniarskiej. Przebywał w Rezydencji ponad 8 miesięcy, teraz wrócił do swojego mieszkania w Gdańsku, jako osoba będąca w stanie samodzielnie żyć. Zarówno rehabilitacja fizjoterapeutyczna, jak i opieka lekarska przyniosły bardzo dobre rezultaty. To, co mogłem zauważyć w Rezydencji, związane było jednak nie tylko ze skutecznością samej terapii i fachowością opieki, ale w ogóle z atmosferą w niej panującą: kulturą dialogu, nastawienia na sugestie i prośby rodziny, wrażliwością na potrzeby pensjonariusza. Wszystko to możliwe było dzięki przemiłym Paniom salowym i pielęgniarkom i - przede wszystkim - empatycznym i budującym dobry klimat Osobom zarządzającym Domem! Z całego serca polecam.
Po wielu dniach ciężkiej choroby zmarł mój ukochany Tato. Wymagał stałej opieki, której niestety nie mogłam mu zapewnić. Z bólem serca musiałam oddać Go do domu opieki. Słyszałam wiele dobrych opinii na temat Rezydencji Seniora w Dąbrówce Wielkiej. Przyjechałam, obejrzałam i podjęłam decyzję o pozostawieniu Taty w tym miejscu. Ostatnie dni życia mego Taty upłynęły w poczuciu bezpieczeństwa, serdecznej troski i empatii. Bardzo dziękuję!!!
Serdecznie polecam Rezydencję Seniora w Dąbrówce Wielkiej k.Lęborka. To ciepłe miejsce, gdzie panuje prawdziwie rodzinna atmosfera. Moja Babcia cierpi na chorobę Alzheimera, nie poznaje nikogo, mimo to opiekunki, szczególnie Pani Malwina, nie wykazują zniecierpliwienia, są miłe i uśmiechnięte. Możemy odwiedzać Babcię od rana do wieczora, a nasza Babcia jest traktowana tutaj jak członek rodziny. Polecam.
Rezydencja Seniora to miejsce, które śmiało mogę nazwać drugim domem mojego 93 letniego Wuja, który od czterech miesięcy jest pod opieką Pani Kasi , Pana Michała i Personelu, którzy traktują Go jak członka rodziny i kompetentnie z uśmiechem łagodzą trudy tej jakże ciężkiej drugiej połowy życia. Od samego początku zetknąłem się z bezgraniczną serdecznością i cierpliwością która jest niezbędna przy opiece nad Seniorem, a stwierdzenie Wuja "mój nowy dom", który określa teraz swoje miejsce na ziemi mówi mi teraz wszystko. Jest czysto, bezpiecznie i pomoc w każdej nawet błahej sprawie widoczna na każdym kroku. Serdecznie dziękuję za opiekę nad Wujem i gorąco polecam Rezydencję Seniora Państwu, których przerastają codzienne obowiązki w opiece nad najbliższymi członkami rodziny.

Darmowa konsultacja

Przed podjęciem decyzji, czy poziom naszych usług i opieki odpowiadają temu czego szukasz, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Malwina: tel. 889 858 264 malwina@domseniora.pomorskie.pl