Opinie

W opiekę nad podopiecznymi wkładamy nie tylko całą naszą wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie. Wkładamy w nią przede wszystkim serce. Dlatego jest nam niezmiernie miło, gdy czytamy takie słowa, jak te poniżej.

Strona główna » Opinie
Jestem podopieczną domu Rezydencja Seniora,otoczono mnie tu znakomitą i profesjonalną opieką. Kierownictwo przemiłe spełnia każdą prośbę, panie opiekunki są empatyczne i cierpliwe jest tu domowa atmosfera czuję się tu bezpiecznie i pod każdym względem komfortowo. Przy mojej niepełnosprawności zatroszczono się o profesjonalną terapię fizjoterapeutyczną, opiekę lekarską i pielęgniarską. Właściciele organizują spotkania integracyjne i urodzinowe przy żywej gitarowej muzyce były nawet tańce. Pokój z łazienką jest przytulny i co drugi dzień sprzątany. Posiłki na miejscu sporządzane są smaczne i obfite. Dziękuję za tak miłą opiekę.
Serdeczne podziękowanie dla Właścicieli oraz całego personelu za fachową opiekę udzieloną mojej mamie.
Podczas mojego pobytu w Rezydencji Seniora otoczono mnie znakomitą opieką, dzięki której mogłem powrócić do zdrowia po ciężkiej chorobie. Na miejscu dostępna jest opieka lekarska, włącznie z konsultacjami psychologicznymi, tak istotnymi przy ciężkich, przewlekłych schorzeniach. Zapewniono mi profesjonalną, indywidualnie dopasowaną fizjoterapię na sali rehabilitacyjnej, z której mogłem także korzystać samodzielnie. Otoczenie domu sprzyja rekonwalescencji, albowiem panuje tam niczym niezakłócony spokój. Jestem wdzięczny za profesjonalizm i troskę osób tworzących Rezydencję Seniora w Dąbrówce Wielkiej.
Składam ogromne podziękowanie za pomoc przy opiec nad mamą lat 89. Dziękuje za opiekę, za serce, za empatię i za sspaniałą postawę wobec mamy, a także wobec rodziny córki. Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona, że mogłam Państwa poznać i cieszyć się razem z mamą spotkaniami i odwiedzinami. Życzę Państwu dalszych sukcesów i zadowolonych pacjentów.
Składam z głębi serca płynące podziękowania Kierownictwu i całemu personelowi "Rezydencji Seniora" w Dąbrówce Wielkiej za troskliwą opiekę i okazane serce naszej Ukochanej Mamie i Babci Jadzi.
Rodzinna atmosfera i fachowość tworzą w tym Domu opiekę jakiej nie bylibyśmy w stanie zapewnić naszej Mamie. Wiem jaka to jest trudna decyzja umieścić najbliższą nam osobę w domu opieki. Ale dzisiaj mam pewność, że była to najlepsza decyzja. Wyjątkowa troskliwość i serdeczność pracowników pozwoliła Mamusi przeżyć w spokoju i bliskości drugiego człowieka przeszło rok.
W Rezydencji czuła się i była bezpieczna, zadbana i spokojna. Zasnęła w Panu przeżywszy 99 lat.
Całemu personelowi życzę zdrowia, wytrwałości i pogody ducha oraz tego największego atrybutu szczęścia, jakie darecie innym - uśmiechu na twarzy.
Pragnę złożyć na ręce Pani Katarzyny Krajnik gorące i szczere podziękowania dla całego personelu Rezydencji Seniora za troskliwą opiekę, życzliwą postawę i miły uśmiech oraz za okazane ciepło i serce w opiece nad moją Mamusią Zofią.
Z usług Domu Seniora Dąbrówka Wielka korzystamy prawie dwa lata i chcemy z całego serca podziękować za troskliwą opiekę nad naszym tatą. Pokój z łazienką w którym przebywa, dostosowany jest do potrzeb ludzi starszych, niepełnosprawnych. Całlodobowa opieka oparta jest na empatii właścicieli jak ich pracowników. Zapewniona jest pomoc lekarza i pielęgniarki. Pensjonariusze są zadbani zarówno pod względem higieny jak i indywidualnych potrzeb żywieniowych. Wiemy, że Tata przebywa w warunkach niezbędnych do godnego życia. Właściciele organizują ponadto spotkania integracyjne, urodzinowe i świąteczne dbając o lepszy komfort psychiczny swych podopiecznych. Jesteśmy wdzieczne za możliwość korzystania z usług Domu Seniora w Dąbrówce Wielkiej.
Z całą odpowiedzialnością i świadomością mogę polecić Dom Seniora w Dąbrówce Wielkiej. Tata trafił do domu z zaawansowaną chorobą Parkinsona prosto ze szpitala po skomplikowanej operacji kręgosłupa w stanie leżącym. Dzięki profesjonalnej, pełnej poświęcenia współpracy kierownictwa i pracowników domu z rehabilitantami Tata po kilku miesiącach stanął na nogi. Przez cały okres pobytu w Domu Seniora Tata miał doskonałą opiekę, w miarę możliwości spełniane były wręcz najdrobniejsze zachcianki Taty. Dom jest pod dobrym nadzorem, bezpieczny. Przyjemnie, naprawdę ludzko. Sam obiekt położony jest w pięknych okolicznościach przyrody z dala od zgiełku i hałasu otoczony ogrodem. Dziękujemy Pani Kasi i Panu Michałowi oraz całemu personelowi za życzliwość i poświęcony czas, zrozumienie i podejście do Taty oraz za wszystko co dla nas zrobiliście. Dziękujemy. Niestety Tata zmarł w tym miesiącu do czego przyczyniła się choroba nowotworowa.
Gorąco poleca Rezydencję Seniora z Dąbrówki Wielkiej koło Lęborka, zarówno dla prawdziwych seniorów, jak i dla nieco młodszych a potrzebujących całodobowej, fachowej opieki pielęgniarskiej i medycznej. Tak się złożyło, że - po uprzednim pobycie w szpitalu - do Rezydencji trafił mój brat, wówczas leżący i nie poruszający się samodzielnie, wymagający opieki ortopedycznej, psychiatrycznej i pielęgniarskiej. Przebywał w Rezydencji ponad 8 miesięcy, teraz wrócił do swojego mieszkania w Gdańsku, jako osoba będąca w stanie samodzielnie żyć. Zarówno rehabilitacja fizjoterapeutyczna, jak i opieka lekarska przyniosły bardzo dobre rezultaty. To, co mogłem zauważyć w Rezydencji, związane było jednak nie tylko ze skutecznością samej terapii i fachowością opieki, ale w ogóle z atmosferą w niej panującą: kulturą dialogu, nastawienia na sugestie i prośby rodziny, wrażliwością na potrzeby pensjonariusza. Wszystko to możliwe było dzięki przemiłym Paniom salowym i pielęgniarkom i - przede wszystkim - empatycznym i budującym dobry klimat Osobom zarządzającym Domem! Z całego serca polecam.
Po wielu dniach ciężkiej choroby zmarł mój ukochany Tato. Wymagał stałej opieki, której niestety nie mogłam mu zapewnić. Z bólem serca musiałam oddać Go do domu opieki. Słyszałam wiele dobrych opinii na temat Rezydencji Seniora w Dąbrówce Wielkiej. Przyjechałam, obejrzałam i podjęłam decyzję o pozostawieniu Taty w tym miejscu. Ostatnie dni życia mego Taty upłynęły w poczuciu bezpieczeństwa, serdecznej troski i empatii. Bardzo dziękuję!!!
Serdecznie polecam Rezydencję Seniora w Dąbrówce Wielkiej k.Lęborka. To ciepłe miejsce, gdzie panuje prawdziwie rodzinna atmosfera. Moja Babcia cierpi na chorobę Alzheimera, nie poznaje nikogo, mimo to opiekunki, szczególnie Pani Katarzyna, nie wykazują zniecierpliwienia, są miłe i uśmiechnięte. Możemy odwiedzać Babcię od rana do wieczora, a nasza Babcia jest traktowana tutaj jak członek rodziny. Polecam.
Rezydencja Seniora to miejsce, które śmiało mogę nazwać drugim domem mojego 93 letniego Wuja, który od czterech miesięcy jest pod opieką Pani Kasi , Pana Michała i Personelu, którzy traktują Go jak członka rodziny i kompetentnie z uśmiechem łagodzą trudy tej jakże ciężkiej drugiej połowy życia. Od samego początku zetknąłem się z bezgraniczną serdecznością i cierpliwością która jest niezbędna przy opiece nad Seniorem, a stwierdzenie Wuja "mój nowy dom", który określa teraz swoje miejsce na ziemi mówi mi teraz wszystko. Jest czysto, bezpiecznie i pomoc w każdej nawet błahej sprawie widoczna na każdym kroku. Serdecznie dziękuję za opiekę nad Wujem i gorąco polecam Rezydencję Seniora Państwu, których przerastają codzienne obowiązki w opiece nad najbliższymi członkami rodziny.

Darmowa konsultacja

Przed podjęciem decyzji, czy poziom naszych usług i opieki odpowiadają temu czego szukasz, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Michał: tel. 736 254 708 [email protected]