Dom opieki „Rezydencja Seniora” w Starej Maszynie k. Sierakowic


„Rezydencja Seniora” jest nowoczesnym, pozbawionym barier architektonicznych obiektem o wysokim standardzie. Wszystkie pokoje są z łazienkami i TV, usytuowane na parterze z balkonowymi wyjściami na taras.

Położenie Rezydencji w dolinie, w malowniczym zakątku Kaszub, gminie Sierakowice z dala od miejskiego zgiełku, w spokojnej okolicy, pozwala Seniorom oddychać czystym, wiejskim powietrzem i obcować z naturą.

Naszą misją jest sprawowanie opieki nad osobami starszymi, chorymi, niepełnosprawnymi. Kładziemy duży nacisk na spełnianie indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych podopiecznych oraz ich rodzin.

Zapewniamy profesjonalne konsultacje medyczne, rehabilitację, udział w zajęciach służących podnoszeniu sprawności psychicznej i fizycznej, trening funkcji poznawczych i pamięci poprzez udział w grach, konkursach, zabawach, oraz nowe formy aktywizacji jak choreoterapia, muzykoterapia, dogoterapia i inne.

Nasi Seniorzy mają nieograniczony dostęp do mass-mediów, prasy, książek, internetu.

Rodziny mogą odwiedzać ich 7 dni w tygodniu, bez konieczności zapowiadania swych wizyt.

Na pełną życzliwości domową atmosferę ma wpływ wyśmienita kuchnia. Serwujemy 5 pełnowartościowych posiłków dziennie przygotowywanych na miejscu przez naszego kucharza z uwzględnieniem zaleceń dietetycznych. Także kawa, herbata, woda mineralna są do dyspozycji Pensjonariuszy o każdej porze.

Wykwalifikowany personel sprawuje przez 24 godziny na dobę opiekę nad Seniorami dając im poczucie bezpieczeństwa i spokoju.Szacunek i empatia jaką okazują opiekunowie i cały personel naszym Podopiecznym pozwala zbudować zaufanie i więź. Życzliwy uśmiech, szczere zainteresowanie, serdeczny uścisk dłoni sprawia, że Rezydencja Seniora staje się dla nich szczęśliwym miejscem na Ziemi i ich drugim domem.

Darmowa konsultacja

Przed podjęciem decyzji, czy poziom naszych usług i opieki odpowiadają temu czego szukasz, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Michał: tel. 736 254 708 rezydencja@domseniora.pomorskie.pl